Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu
MOŻESZ ZDAĆ MATURĘ, ZDOBYĆ DOBRY ZAWÓD, ROZWIJAĆ SWOJE PASJE I ZAINTERESOWANIA
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
Pracodawcy potrzebują pracowników z przygotowaniem zawodowym!
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
ul. św. Brata Alberta 1, 26-600 Radom
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Staże zagraniczne we Włoszech, Hiszpanii lub Portugalii
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
WYBIERZ SZKOŁĘ BRANŻOWĄ LUB TECHNIKUM
Pracodawcy potrzebują pracowników z przygotowaniem zawodowym!
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
ul. św. Brata Alberta 1, 26-600 Radom
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Technikum i branżowa szkoła I stopnia
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Nauka i praktyka w jednym miejscu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
MOŻESZ ZDAĆ MATURĘ, ZDOBYĆ DOBRY ZAWÓD, ROZWIJAĆ SWOJE PASJE I ZAINTERESOWANIA
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Praktyki w szkole i w zakładach pracy
Previous Next Play Pause

27 września b.r. członkowie Szkolnego Koła Caritas pod opieką p. G.Sitek i p. K.Kuca wraz z innymi uczniami naszej szkoły pod opieką p .T.Piątek wzięli udział w uroczystym odsłonięciu pomnika Armii Krajowej poświęconemu żołnierzom okręgu Radomsko- Kieleckiego "Jodła".
Uroczystość poprzedziła Msza św. w katedrze p.w. Opieki Najświętszej Maryi Panny, której przewodniczył bp Henryk Tomasik. Po Eucharystii uroczysty pochód, w którym maszerowali żołnierze, poczty sztandarowe - w tym naszej szkoły, kombatanci, przedstawiciele władz Radomia, samorządowcy, parlamentarzyści, uczniowie oraz radomianie, przeszedł na plac przy pomniku przy ul. Niedziałkowskiego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i wciągnięciu flagi narodowej na maszt nastąpiło odsłonięcie i poświęcenie pomnika. Pomnik osadzony na granitowym słupie przedstawia wyłaniających się żołnierzy AK, na szczycie znajduje się orzeł zrywajàcy się do lotu. Honorowym gościem odsłonięcia pomnika był 98-letni kombatant kpt. Józef Łyżwa, ps. "Łowicz", najstarszy żyjący żołnierz AK Okręgu Radomsko-Kieleckiego. Uroczystość zakończył apel pamięci przeprowadzony przez żołnierzy 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz salwa honorowa. Przybyłe delegacje złożyły wiązanki kwiatów i zapaliły znicze.

20190927_143152
20190927_144840
Previous Next Play Pause

Back to top